קבוצות כדורגל

קבוצות הגברים החלו לפעול בשנת 2013 ומאז עברו בשתי הקבוצות יותר ממאה חסרי בית, רובם גויסו דרך היחידות לדרי רחוב של העיריות.

האימון מתקיים במגרש עירוני עם מאמן מקצועי ולאחריו ישנה שיחה וארוחה עם הרכז והמתנדבים. המשתתפים מתארים את הפעילות כמסגרת שמעניקה להם עוגן בחיים. חלקם דיברו על כך שלראשונה זה שנים יש להם תחביב, דבר שהם מצפים לו כל שבוע. הפעילות הגופנית תורמת להם מבחינה פיזית ונפשית, המסגרת עוזרת להם להישאר "נקיים" מסמים ואלכוהול והקבוצה מהווה עבורם משפחה. מעבר לפעילות הקבוצתית, אנו מנסים לעזור לכל שחקן על פי צרכיו השונים ונעזרים לשם כך בקהילה ובהפניות לגורמי טיפול ממסדיים.

העמותה משמשת כנציגות הרשמית של הארגון הבינ"ל "homeless world cup" ושלחנו נבחרת שייצגה את ישראל בשלוש אליפויות עולם בשנת 2015, 2017,2019. בכל פעם עם משתתפים אחרים.

רכזים

מרדכי גבאי

מרדכי גבאי

רכז קבוצת כדורגל - אריות ירושלים (בוגרים)

חגי וולוגה

חגי וולוגה

“ציטוט מעורר השראה”
רכז קבוצת תל-אביב

סיפורים אישיים

יבגני
שחקן בקבוצת תל אביב

...הקבוצה הזו היא כמו משפחה עבורי, אני נהנה להגיע ולעזור במה שאני יכול ולשמש דוגמא לצעירים...גם במקומות הכי אפלים צריך לזכור שיש תקווה...

עקבו אחרינו ברשתות!

צרו קשר וקבלו עדכונים על האירועים השונים, המשחקים וההופעות של המיזמים השונים באינסטגרם, בפייסבוק ובלינקדאין שלנו.

רוצים לתת יד? (או רגל, במקרה הזה...)

הנעה לפעולה – הזמנה לשת”פ, להתנדבות, לתרומה וכדומה.
באנר שיכול להעבוד גם בפייסבוק ובלינקדין.

קבוצת המבוגרים

קבוצות הגברים הן פרויקט שהחל לפעול במרץ 2013 ומאז עברו בשתי הקבוצות יותר מ 50 חסרי בית. רובם גויסו בעזרת הנציגים של "היחידה לדרי רחוב בתל-אביב-יפו" ומבתי המחסה של עמותת "לשובע".

אנו מעניקים להם קודם כל מסגרת תמיכתית, שמהווה חלק בתהליך שיקומם.
עד כה פעלה בתל אביב-יפו קבוצת גברים אחת, כשבתחילת שנת 2016 פתחנו, יחד עם השותפים שלנו, קבוצת גברים נוספת. בחודשים הללו הגיעו 12 שחקנים, שרובם הופנו דרך היחידה לדרי רחוב, ואנו עסוקים בבניית הקבוצה ויצירת הקשר עם המשתתפים.

קבוצת הצעירים

קבוצת הצעירים פועלת על בסיס שבועי ונועדה להעצים בני נוער מנותקים ולהעניק להם מסגרת בריאה ובטוחה. מעבר למסגרת הספורטיבית, המטרה הינה להעניק לצעירים מתן תמיכה קבוצתית והחדרת מוטיבציה להתקדם בחיים.

המאמן בפרויקט הוא ארמן קזריאן אשר הצטרף לקבוצת הכדורגל שלנו עם הקמתה ב-2013, מאז הוא עבר דרך שיקומית וכיום הוא אבא לשלושה ילדים. הפעילות מתקיימת במרכז "מיתר" בחולון בניהולה של טל למדן.